fbpx

Ieva Sakalauskaitė-Ninelli

Dar pati būdama vaikas, mokiau kitus vaikus. Taip prabėgo mano visos vasaros, iki dabar prisimenu, kokia buvau laiminga, kaip aš tuo didžiavausi.

Švietimas visada buvo su manimi arba šalia manęs. Noriu prisidėti prie teigiamų pokyčių mokyklose, ypač, kai kalbame apie pačią pradžią – pradines klases. Aš nebijau sunkaus ir iššūkių kupino darbo, noriu mokytis iš geriausių savo srities žinovų ir dalintis sukaupta patirtimi. Ta maža, aktyvi, pozityvi ir šviesiomis spalvomis pasaulį matanti mergaitė vis dar gyvena manyje.

Ieva yra baigusi teatro edukologijos studijas, metus praleido Brazilijoje, kur savanoriavo socialiniame teatre, o  grįžusi dirbo darželio auklėtoja. 2019 m. rudenį Ieva pradeda studijuoti pradinio ugdymo pedagogiką Vilniaus kolegijoje. 

  • Mokykla: Vilniaus „Pelėdos“ pradinė mokykla
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: edukologijos bakalauro laipsnis ir mokytojo kvalifikacija, Lietuvos edukologijos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.