fbpx

Ieva Petrauskaitė

Aš noriu, jog kiekvienas vaikas mokykloje jaustųsi saugus, matomas, girdimas ir įgalintas patirti mokymosi sėkmę. Pirmais metais mokant vaikus mokykloje teko susidurti su daugybe mokinių, kurie nemato prasmės mokytis, dėl to taip pat siekiu įprasminti biologijos mokymosi procesą taip, kad kiekvienas mokinys suprastų mokymosi reikšmę jų tolimesniam gyvenime ir galiausiai patys taptų savo ugdymo proceso ekspertais.

Tikiu, jog „Renkuosi mokyti!“ kuriama bendruomenė neša esminius ir ilgalaikius pokyčius į mokinių ir mokyklų, su kuriomis bendradarbiauja, kasdienybę. Aš siekiu, kad mokiniai mokykloje jaustųsi saugūs, priimti su visomis savo skirtybėmis ir patirtų mokymosi sėkmę.

Dar iki „Renkuosi mokyti!“ Ievai teko išmėginti nemažai darbų nuo vaikų prižiūrėtojos iki turizmo gidės darbo. Po ekologijos ir aplinkosaugos magistro studijų Švedijoje bei savanoriško mokinių mokymo mokykloje, vaikų namuose ir vienuolyne Indijoje, Ieva suprato, kad jos gyvenime yra be galo prasmingos dvi kryptis: aplinkosauga ir vaikų ugdymas. Dėl šios priežasties ji grįžo į Lietuvą, kur pradėjo mokyti vaikus biologijos bei studijuoti mokyklos pedagogiką.

  • Mokykla: Vilniaus Antakalnio gimnazija
  • Dalykas: biologija
  • Išsilavinimas: baigtos biologijos bakalauro studijos, Vilniaus universitetas, biologijos magistro studijos (ekologijos ir gamtos apsaugos specializacija) Upsalos universitetas, Švedijoje. Įgyta pedagogo kvalifikacija.

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.