fbpx

Gytis Valatka

Man jauni žmonės yra įdomūs kaip atskiri pasauliai. Tie pasauliai nuolat kinta, auga, kelia vis didesnius iššūkius sau ir aplinkai. Didžiulis džiaugsmas yra dalyvauti šiame procese. Padėti jiems kurti šį pasaulį ir bent kruopele jį praturinti. Mėgstu drauge su jaunais žmonėmis kelti klausimus, vesti atsakymų paieškos keliu. Patinka perteikti žinias per dialogą, galbūt netikėtą pavyzdį. Kartais nebijoti nežinoti „tai kaip ten buvo iš tikrųjų“ ir pratinti mokinius prie neapibrėžtumo. Drąsiai nežinoti ir bandyti suprasti. To mokė ir Sokratas.

  • Mokykla: Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija
  • Dalykas: Istorija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.