fbpx

Gytis Bagdonavičius

Dar būdamas septintoku norėjau tapti istorijos mokytoju, tačiau taip sutapo, kad įstojau į politikos mokslus su mintimi, kad būtent iš viršaus sprendžiasi visos švietimo bėdos ir būdamas aukštoje pozicijoje galėsiu maksimizuoti naudą visuomenei. Tačiau antrame kurse atliekant tyrimą su gimnazistais, suvokiau, kad visgi ne taip sprendžiasi bėdos. Dažnai, žvelgiant iš viršaus, kad ir kaip žiūrėsi, nematysi tam tikrų bėdų apačioje. Kaip ir vėlokai prisiminęs paauglystės svajonę, atradau „Renkuosi mokyti!“ programą, kuri padeda kitų sričių specialistams ne tik ateiti į mokyklas dirbti, bet ir praplečia jų suvokimą, kas yra ugdymas. Štai taip ir atsidūriau tarp laimingųjų, kurie nuo rugsėjo startuoja kaip 12-okai RM’iečiai. 

Dar studijuojant ir aptariant su kolegomis patirtis mokykloje, mane stebindavo, kokios jos buvo skirtingos, lyg būčiau mėnulyje mokęsis (nors ten nėra mokyklų). Skirtingos mokykloje patirties kūrimas mokiniams, kad nebūtų demonizuojama mokykla kaip „12 vergovės metų“ gyvo veiksmo adaptacija – vienas iš manųjų pokyčio tikslų. 

Politikos studijų metu Gytis suprato, kad nori grįžti į mokyklą mokytojo rolėje. Jis atliko praktiką savo mokykloje ir toliau bendradarbiauja organizuojant įvairias iniciatyvas.

  • Mokykla: Kauno r. Domeikavos gimnazija
  • Dalykas: pilietinis ugdymas, neformalus ugdymas
  • Išsilavinimas: baigtos politikos mokslų bakalauro studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.