fbpx

Gustė Vaitkevičiūtė

Tikiu, jog kiekvienas vaikas savyje nešiojasi beribes galimybes kurti, tobulėti ir auginti savo asmenybę, tačiau neretai jiems trūksta terpės, kurioje galėtų laisvai ir saugiai mokytis ir nežinoti, ieškoti ir klysti, pažinti pasaulį ir siekti savo svajonių. Noriu prisidėti prie pokyčių Lietuvos švietime, orientuotų į atsakingos, sąmoningos ir besirūpinančios savimi bei savo aplinka asmenybės augimą. Tad mano kelias link bendros ateities kūrimo prasideda čia – mokykloje, siekiant įkvėpti vaikus mąstyti ir matyti save, nebijoti gyventi ir tikėti, kad kiekvienas yra vertas dangaus.

Gustė įgyvendino projektus susijusius su audiovizualiniais menais, kūrybiniu rašymu bei fotografija, savanoriavo muzikos bei kino festivaliuose.

  • Mokykla: Klaipėdos Simono Dacho progimnazija
  • Dalykas: dailė, technologijos
  • Išsilavinimas: baigtos menų, kultūros ir medijų bakalauro studijos, Groningeno universitetas; baigtos kino ir medijų magistrantūros studijos, Kopenhagos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.