fbpx

Greta Jockutė

Greta Jockutė

Greta Jockutė

Absoliučiai tikiu, kad „vieną dieną kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo savo socialinės, kultūrinės ir ekonominės padėties, jausis gerbiamas ir vertinamas, kad galėtų atskleisti savo potencialą“. Jau kurį laiką ieškojau srities, kurioje turėčiau galimybę prisidėti prie geresnio pasaulio kūrimo ir lygiagrečiai galėčiau augti kaip asmenybė ir plėtoti savo profesines kompetencijas. Susipažinus su „Renkuosi mokyti!“ ir „Teach for all“ bendruomene, išsyk supratau, kad mano paieškos baigėsi ir radau tą progresyvią, motyvuotą bendruomenę, su kuria drauge galėsiu eiti savo asmeninio ir visuotinio tikslo link ir iš kurios galėsiu dar daug ko išmokti.

Svarbiausia, kad kiekvienas vaikas mokykloje jaustųsi laukiamas ir nebijotų būti savimi. Man pačiai labai trūko to jausmo mokykloje, todėl noriu kad klasė ir mokykla vaikams būtų ta vieta kur jie atranda save, nebijo eksperimentuoti ir klysti, juk iš tiesų mokomės tik per savo patirtį. Todėl visų pirmą noriu tokią atmosferą sukurti savo klasėje. Tikiu, kad pozityvus pokytis užkrės kitus ir išsiplės už klasės ribų. Juk neveltui sakoma – norint pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs. 

Po studijų, Greta, kiek apžavėta romantinių filmų apie Niujorką, Londoną ir gyvenimą metropoliuose, išvyko gyventi į užsienį. Ten praleido penkerius metus – įgyvendino visus užsibrėžtus profesinius tikslus, sutiko begales nuostabių žmonių, keliavo po pasaulį.

  • Mokykla: Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija
  • Dalykas: anglų kalba
  • Išsilavinimas: baigtos anglų filologijos ir ispanų kalbos bakalauro studijos, Šiaulių universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.