fbpx

Giedrė Juškaitė

Mokytojo darbas – vienas prasmingiausių darbų pasaulyje. Tėvai formuoja asmenybes namuose, o mokytojai – mokyklose. Visuomet tą žinojau, jau ir tada, kai įstojau mokytis į Vilniaus pedagoginį universitetą (dabar LEU), tačiau supratau, jog negalėčiau iš karto dirbti šio atsakingo darbo. Man reikėjo ir gyvenimiškos, ir kitokio darbo patirties, reikėjo labiau pažinti save ir suprasti, ką ir kaip galiu duoti kitiems, ypač dar tik augantiems žmonėms. Žinoma, savęs pažinimas trunka visą gyvenimą, bet jau galiu pasidalinti savo patirtimi su kitais.

Giedrė studijavo Lietuvos edukologijos universitete, kuriame įgijo anglų filologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją, dirbo vertimų biure. 

  • Mokykla: Vilniaus Naujamiesčio mokykla
  • Dalykas: anglų kalba

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.