fbpx

Gabrielė Kartanaitė

Mano manymu, pamoka neprivalo apsiriboti tik buvimu klasėje, motyvacija mokytis gali būti ne tik privalomi namų darbai, o 45 minutės gali atnešti labai daug, jei mokytojų monologus klasėse paversime dialogais. Į mokyklą einu su didžiuliu noru prisidėti prie to, kad mokiniai patikėtų, jog jie jau yra nuostabūs ir kūrybiški, ir jie tikrai turi teisę bandyti, klysti, keistis ir siekti savo svajonių. Kartais reikia tik to vieno žmogaus, kuris tai primintų, paskatintų, leistų nevaržomai augti, pasitikėti savo jėgomis ir pamojuotų prieš skrendant! Todėl ir man „Renkuosi mokyti!“ programa leido patikėti savimi, kad galiu būti žmogumi, įžiebsiančiu ugnelę mokinių akyse, kuri leis pasišviesti kelią nardant po būsimus ateities iššūkius.

Gabrielė pastaruosius keletą metų dirbo laisvai samdoma vokiečių kalbos mokytoja bei vertėja, taip pat savanoriavo jaunimo lyderystės stovyklose, dirbo su mados ir meno projektų komunikacija.

  • Mokykla: Klaipėdos „Varpo“ gimnazija
  • Dalykas: vokiečių kalba
  • Išsilavinimas: baigtos vokiečių filologijos bakalauro studijos, Vilniaus universitetas; baigtos integruotos komunikacijos magistrantūros studijos, Vytauto Didžiojo universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.