fbpx

Gabrielė Butkutė

Mokytojo darbas man įdomus, nes nuolat susiduri su skirtingais vaikais, turi pažinti jų charakterį, norus, poreikius. Tai tikras iššūkis! Manau, norėdamas būti geras mokytojas, kiekvienoje pamokoje turi ieškoti kelio į mokinio širdį, dėl to reikia semtis ne tik vadovėlinių žinių, bet visose gyvenimo srityse visapusiškai tobulėti kaip asmenybei.

Gabrielė yra teniso trenerė, turi patirties dirbant su vaikais Vilniaus Valdorfo mokykloje.

  • Mokykla: Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija
  • Dalykas: kūno kultūra
  • Išsilavinimas: treniravimo sistemos, bakalauras, fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos magistrantūros studijos; Lietuvos sporto universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.