fbpx

Gabija Balčiūnaitė

„Tikiu, kad kiekvienas vaikas mokykloje turi jaustis saugiai, būti išgirstas ir suprastas. Noriu, kad kiekvienas vaikas pasitikėtų savo jėgomis, žinotų, kad jo nuomonė yra svarbi ir kad jis irgi yra asmenybė. Noriu, kad vaikai suprastų, jog dalyko žinios dar nėra viskas, daug svarbiau yra kompetencijos, kurias jie įgyja.”

Prieš prisijungdama prie „Renkuosi mokyti!” bendruomenės Gabija tobulino turkų kalbos žinias Akdeniz universitete Turkijoje, taip pat dirbo lietuvių kalbos korepetitore. 

 

Mokykla: Vilniaus Viršuliškių mokykla

Dalykas: etika ir neformalus švietimas

Išsilavinimas: Artimųjų Rytų studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.