fbpx

Evaldas Matijošaitis

Evaldas Matijošaitis

Evaldas Matijošaitis

Kiekvienas vaikystėje turime neapsakomą entuziazmą pažinti mus supantį pasaulį ir keliame klausimus viskam, ko nesuprantame. Deja, kažkuriuo metu mokykloje dažnam mokiniui šis noras nuslopsta jų neįtraukiant į mokomus dalykus ir ištisos mokslo sferos tampa „nebepatraukliomis“. Pokytis, kurį norėčiau atnešti į mokyklą – įpūsti ir puoselėti kažkur rusenantį žinių ir pažinimo troškimą vaikų akyse ir taip ugdyti globalų aplink supančio pasaulio supratimą turinčią jaunąją kartą. 

Dar studijų metu narpliojant aukštojo mokslo sistemos problemas ir siekiant teigiamų pokyčių kiekvienam studentui supratau, kad tam, jog daugumos kylančių problemų kokybinių, kultūrinių pokyčių sulauksime tik paraleliai dirbdami siekiant teigiamų pokyčių mokyklose.

Prieš prisijungdamas prie „Renkuosi mokyti!“ Evaldas krimto mokslus Vilniaus universiteto Fizikos fakultete, tačiau dar studijuodamas aktyviai įsitraukė į studijų kokybės gerinimą ir akademinės bendruomenės būrimą universitete.

  • Mokykla: Kazlų Rūdos Plutiškių gimnazija
  • Dalykas: fizika
  • Išsilavinimas: baigtos telekomunikacijų fizikos ir elektronikos bakalauro studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.