fbpx

Ernestas Samsonas

Noriu tapti šio projekto mokytoju, nes tai – nuostabi galimybė ne tik pasidalinti savo žiniomis, jas pritaikyti ir padėti pasižiūrėti į mokymosi procesą kūrybiškai, bet ir prisidėti prie jaunosios kartos puoselėjimo.  Jaučiu, kad šis projektas prisideda prie naujos švietimo šviesos kūrimo. Noriu tapti mokytoju ir būti tuo, kuris jau dabar gali duoti ranką ir padėti vaikui žengti žingsnius mokslo keliu link jo svajonių išsipildymo. Mokytojas man yra didžiausias patriotas, kuriam patriotiškumas nėra tuščias žodis. Mokytojas yra ramstis ir pamatas labai ilgai ir svarbiai kelionei link dar gražesnės Lietuvos.

Ernestas baigė žurnalistikos studijas Vilniaus universitete, kuria dokumentinius filmus, aktyviai dalyvauja kultūrinės savanorystės veikloje, taip pat savanoriauja  Visų Šventųjų šeimos paramos centre, kuriame rengia projektus su vaikais, prisideda prie Caritas Socialinės tarnybos veiklos.

  • Mokykla: Vilniaus Baltupių progimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytojas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.