fbpx

Elzė Vareikytė

Aš Elzė, baigiau Fotografijos ir medijos meno studijas Vilniaus Dailės Akademijoje. „Renkuosi mokyti“ programą matau ir kaip romantišką viziją – juk išvykstu tarsi su „paskyrimu“– ir kaip didelį asmeninį iššūkį. Nepaisant to, kiekvieną dieną džiaugiuosi savo pasirinkimu tapti mokytoja. Tikiu kiekvienu vaiku, jo galimybėmis tobulėti, keistis ir augti, o dirbdama dailės mokytoja visų pirma sieksiu ugdyti kūrybišką mąstymą ir matymą bei toleranciją. Tikiuosi, kad sugebėsiu vaikams padėti atrasti ar susigrąžinti mokymosi džiaugsmą – kad mokykla jiems taptų nenumaldoma atradimo ir įkvėpimo karalystė!

  • Mokykla: Vilkijos gimnazija
  • Dalykas: Dailė

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.