fbpx

Eglė Tauraitė

Prijungti prie programos paskatino ilgai gyvuojantis noras mokyti – nuo pamokų vedimo kiemo draugams iki šiandien, kai vis dažniau save „pagaunu“ mintyse kuriant pamokų scenarijus. Tikiu, jog „Renkuosi mokyti!“ programa ne tik suteiks reikalingų įgūdžių ir žinių žengiant pirmuosius žingsnius link mokytojos profesijos, bet ir progą būti bendruomenės dalimi, kurią į programą subūrė tas pats užsidegimas ir noras mokyti! Aš renkuosi mokyti, nes tame matau didžiulę prasmę ir tikiu, kad galiu prisidėti prie įkvepiančios ir modernios mokyklos kūrimo.

Eglė dirbo projektų koordinatore Lietuvos biomasės energetikos asociacijoje bei savanoriavo vaikų dienos centre.

  • Mokykla: Vilniaus Licėjus
  • Dalykas: biologija
  • Išsilavinimas: baigtos biologijos bakalauro ir aplinkotyros ir aplinkotvarkos magistrantūros studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.