fbpx

Edvardas Latakas

„Studijų metu ir mokykloje prisidėjau prie įvairių visuomeninių organizacijų, jų veiklų organizavimo. Tuomet pamilau 2 dalykus: burti komandą bendram tikslui ir švietimą bei jo svarbą. Bėgant laikui supratau, kad visada mylėjau dar vieną – vaiko šypseną ir jo norą pažinti pasaulį bei save.  Būtent todėl keliauju į mokyklą su „Renkuosi mokyti!“ vedinas idėjos, kad kiekvienas vaikas savo antruose namuose gali ir turi jaustis mylimas, laukiamas ir sėkmingai pradedantis kelionę tobulėjimo link.”

 

Mokykla: Klaipėdos Baltijos gimnazija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Dalykas: istorija

Išsilavinimas: socialinių mokslų bakalauras, Klaipėdos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.