fbpx

Donatas Bakšys

Jau senokai stebėjau „Renkuosi mokyti!“ programą. Kadangi „Renkuosi mokyti!“ idėjos man yra labai artimos ir nuoširdžiai tikiu, kad deklaruojama programos vizija vieną dieną taps realybe, nusprendžiau pats prisidėti prie programos, siekiant kuo greičiau išvysti tos dienos rytą.

Praktiškai įgyvendindamas „Renkuosi mokyti!“ idėjas stengsiuosi siekti, kad kiekvienas mokinys mokykloje patirtų sėkmę, ne rungtyniautų – o tobulėtų, būtų ugdomas, o ne mokomas dalyko. Stengsiuosi kiekvieną drąsinti siekti savo tikslų ir atsakyti į amžiną klausimą: „o kam man viso to reikia?“.

Prieš prisijungdamas prie „Renkuosi mokyti!“, daugiau kaip 20 metų Donatas dirbo mokslo ir studijų srityje. Ilgą laiką dėstytojavo, užsiėmė mokslo taikomąja eksperimentine veikla, mokslo ir studijų organizacine, administracine veikla universitete ir kolegijoje. Greta mokslo teko darbuotis bankiniame sektoriuje, savivaldoje, versle.

  • Mokykla: Panevėžio „Minties“ gimnazija
  • Dalykas: ekonomika ir verslumas
  • Išsilavinimas: baigtos gamybos vadybos bakalauro studijos, Kauno technologijos universitetas, vadybos ir verslo administravimo magistro studijos, Kauno technologijos universitetas, įgytas informatikos krypties daktaro laipsnis, Vytauto Didžiojo universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.