fbpx

Diana Petruškienė

„Renkuosi mokyti!“ mokytoja noriu tapti todėl, kad myliu vaikus, jie man suteikia sparnus. O tiems vaikams, kurių pačių sparneliai yra „aplaužyti“, noriu juos ištiesti ir padėti skrieti, siekti savo svajonių.  Jau kuris laikas svajoju apie mokytojo darbą, kaip galėčiau įkvėpti vaikams motyvacijos mokytis, suteikti žmogiškos šilumos, supratimo, kūrybiškumo. Aš už tokį mokymosi modelį, kai vaikai išmoksta dalykų žaisdami arba atlikdami užduotis kūrybiškai ir žaismingai.

Diana Vilniaus pedagoginiame universitete (dabar Lietuvos edukologijos universitetas) baigė geografijos bakalauro studijas ir įgijo mokytojo kvalifikaciją. 

  • Mokykla: Vilniaus Spindulio progimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.