fbpx

Diana Grikienienė

Man rūpi Lietuvos švietimo situacija. Todėl jei galiu prisidėti prie mokymosi proceso kaitos ir tobulėjimo bent vienoje mokykloje, – noriu tai padaryti. Noriu sukurti pasitikėjimu grįstą, auginantį ir skatinantį ryšį su savo mokiniais. 

Dalyvavimą programoje matau ir kaip asmeninį iššūkį. Esu pasiryžusi jį priimti ir ugdyti save, ugdydama kitus.

Diana yra dirbusi Užsienio reikalų ministerijoje, Seimo kanceliarijoje, taip pat yra aktyvi skautė, buvo skautų vieneto vadovė, rūpinosi „Lietuvos skautijos“ tarptautiniais ryšiais.  Nuo 2019 m. rudens ji pradeda studijuoti  profesinėse pedagogikos studijose Vytauto Didžiojo universitete.

  • Mokykla: Vilniaus Filaretų pradinė mokykla
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: politikos mokslų bakalauras, Europos studijų magistras, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.