fbpx

Deimantė Simonavičiūtė

Būdama moksleivė pradėjau galvoti apie mokytojo darbą, tačiau gyvenimo aplinkybės ir įvairūs pasirinkimai šį norą sustiprino ir sugrąžino tik prieš kelerius metus. Atlikusi praktiką mokykloje, padirbėjusi su pradinių klasių ir vyresniais moksleiviais, šiek tiek iš arčiau pažinusi mokyklos gyvenimą bei mokytojo darbo subtilybes, supratau, jog šis darbas nesibaigiantis tobulėjimas, o programa „Renkuosi mokyti!“ – puiki galimybė įgyti dar daugiau patirčių ir atrasti save kaip Mokytoją.
Norėčiau, jog mokykla kiekvienam vaikui būtų galimybių vieta. Būčiau laiminga galėdama padėti jauniems žmonėms atrasti savo stipriąsias puses, įkvėpti, parodyti mokslo žavesį ir nebijojimo klausti svarbą.

Deimantė  dirbo muziejininke, taip pat turėjo galimybę pažinti mokyklą dirbdama pradinių klasių mokytojo padėjėja, o vėliau vienerius metus dirbdama istorijos ir pilietinio ugdymo mokytoja.

  • Mokykla: Klaipėdos Baltijos gimnazija
  • Dalykas: istorija
  • Išsilavinimas: Istorijos bakalauras ir magistras/Vilniaus universitetas; Mokyklos pedagogika/Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.