fbpx

Deimantė Jankūnaitė

Esu muzikos pedagogė, o iš tiesų – komandos ir bendruomenės kūrėja. Noriu ne tik padaryti mokymo dalyką interaktyvų ir įdomų, bet kiek įmanoma padėti atsiskleisti kiekvienam vaikui kaip unikaliai asmenybei, ugdant jo socialines kompetencijas, kurios užtikrintų sėkmę gyvenime. Esu įsitikinusi, kad mokytis, atsiskleisti ir džiaugtis galima tik ten, kur aplinka užpildyta bendravimu ir bendradarbiavimu, pasitikėjimu bei atvirumu. Mokytojas – tai ne tik profesija, tai misija. Misijai įgyvendinti reikalingas tikslas ir vizija, o aš ją turiu ir ji sutampa su šios programos idėja, jog kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę, džiaugsmą ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas.

Deimantė yra dirbusi vaikų animatore, mokytoja lituanistinėje mokykloje Barselonoje, yra jaunimo lydersytės programos mentorė. 

  • Mokykla: Kauno „Vyturio“ gimnazija
  • Dalykas: muzika
  • Išsilavinimas: muzikos ir menų bakalauras, pedagogo kvalifikacija, Lietuvos muzikos ir teatro akademija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.