fbpx

Deimantė Aldonė

Norisi prisidėti prie pokyčių, kuriems taip aktyviai ruošiamasi ir kurie, jei tik visi būsime vieningi, padės išugdyti motyvuotus, ryžtingus, pasitikinčius savimi ir visuomene jaunuolius. Man šis projektas yra ne tik asmeninių interesų išpildymo sfera, bet ir viltis ateities Lietuvai. Jei būsime pakankamai sąmoningi, kryptingi ir veiklūs kelyje į kiekvieno vaiko širdį, jei padėsime jiems atrasti tai, kas iš tiesų sekasi ir patinka, nei vienam iš tų vaikų ateityje nereikės dirbti, nes jie bus savame kelyje ir darys tai, kas patinka, kas geriausiai sekasi. Taip sukursime socialiai saugią, stabilią, sąmoningą visuomenę, kuri dirba kiekvieno labui. Suprantama, jog tokie pokyčiai reikalauja laiko, bet pradėti reikia jau dabar. Belieka tik pasidžiaugti vykstančiu progresu.

Deimantė turi Vytauto Didžiojo universiteto lietuvių kalbos filologijos bakalauro laipsnį, yra baigusi Kauno miesto būsimųjų pedagogų klubą, atlikusi praktiką vaikų vasaros stovykloje, vedusi pamokas pradinių klasių mokiniams.

  • Mokykla: Kauno Simono Daukanto progimnazija
  • Dalykas: lietuvių kalba

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.