fbpx

Daumantė Ereminaitė

Tikiu, kad kiekvienas vaikas yra kūrybiškas, gali suprasti matematiką ar atrasti patinkančią veiklą fizinio lavinimo pamokose. Mokykla yra puiki terpė atradimams ir savirealizacijai, tad norėčiau, kad kiekvienas vaikas turėtų tokią galimybę dar šiame etape, o mokyklos bendruomenė visos kelionės metu palydėtų bei suteiktų jiems palaikymą ir emocinių gebėjimų ugdymą, kurie turi keliauti kartu su kitomis kompetencijomis.

Į „Renkuosi mokyti!“ atėjau vedama noro dirbti tiesioginį darbą su jaunimu ir vaikais. Iki šiol darbo ir savanorystės patirtys buvo nuvedusios į stovyklas, edukacinius projektus bei atvirą jaunimo centrą, tačiau visada dirbdavau organizacinėje ar komunikacijos pusėje ir kaskart po šių veiklų galvodavau, kaip norėčiau būti arčiau ir kurti ryšį. Tad įsivardinusi sau garsiai šį norą, supratau, kad tai turi būti mokykla, nes į neformalias veiklas ateina jau tik dalis vaikų, o mokykloje galiu pasiekti kiekvieną.

Daumantė yra komunikacijos specialistė ir jau septynerius metus dirba komunikacijos bei reklamos srityse. Paskutiniuosius trejus metus dirbo projektų vadove reklamos agentūrose. Laisvu laiku savanoriavo jaunimo centre ir prisidėjo prie jaunimo projektų.

  • Mokykla: Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių socialinė pedagogė
  • Išsilavinimas: baigtos kūrybos komunikacijos bakalauro studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.