fbpx

Darja Lyzenko

„Renkuosi mokyti!“ programoje norėčiau dalyvauti dėl kelių priežasčių. Pirmoji ir svarbiausia – neįtikėtini energijos mainai, kuriuos aš jaučiu bendraudama su moksleiviais ir studentais. Tai yra tas adrenalinas, pagarbus nerimas sumišęs su džiaugsmu, tas energizuojantis jausmas, kad mes kartu kuriame kažką trečio, mokome vieni kitus, tobulėjame, sužinome, reflektuojame, augame. Įkvepia atsirandanti galimybė netgi vieno užsiėmimo metu praplėsti žmogaus akiratį, įžiebti jame sunkiai beužgęstantį norą pažinti save ir kitus ir, galbūt, netgi pakeisti jo gyvenimą. Taip pat reikia oriai priimti nerimą, kylantį dėl to, jog kuo daugiau mes sužinome, tuo daugiau nežinomybės aplink mus atsiranda. Ir tai yra gerai. Tai yra smalsu.

Darja yra doktorantūros studentė, dėstytoja, laisvalaikiu savanoriauja „Gyvojoje bibliotekoje“ ir „Jaunimo linijoje“. 

  • Mokykla: Vilniaus Antakalnio progimnazija
  • Dalykas: neformalaus ugdymo kuratorė
  • Išsilavinimas: politikos mokslų bakalauras, Vilniaus universitetas; sociologijos magistras, sociologijos doktorantūros studijos, Vytauto Didžiojo universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.