Dalinamės: interaktyvių „Traukiniu į pamoką!“ pamokų idėjos

Dalinamės: interaktyvių „Traukiniu į pamoką!“ pamokų idėjos

Mokytojų dienos proga  „Renkuosi mokyti!“ ir „Lietuvos geležinkeliai” iniciatyva spalio 3 d. dalis mokytojų savo pamokas iš klasės perkėlė į traukinius. Keliaudami mokiniai dirbo grupėse, atliko užduotis, vėliau lankėsi muziejuose, edukacinėse veiklose, o grįždami rengė pristatymus. Iniciatyva „Traukiniu į pamoką!“ siekiama parodyti, kokia įdomi ir kūrybinga yra mokytojo profesija bei priminti, kad mokytis galime ne tik mokykloje ir klasėje. Savo pamokų idėjomis iniciatyvos dalyviai, „Renkuosi mokyti!“ mokytojai, dalinasi su visais kolegomis ir kiekvienu, kas norėtų šeimos išvyką su vaikais paversti įdomia edukacine veikla.

Integruota biologijos, matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros pamoka PAS RUONIUS!

Keliaudami į Lietuvos jūrų muziejų Klaipėdoje, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos moksleiviai bandys apskaičiuoti traukinio greitį ir sukurs draugams matematinę užduotį apie ruonius. Atvykę į muziejų, mokysis apie stuburinius ir bestuburius jūros gyvūnus ir pagal iš anksto aptartą gyvūno aprašymo planą rinks informaciją (užrašai popieriuje / e. užrašinėse, nuotraukos ar / ir vaizdo / garso įrašai). Grįždami atgal mokiniai kurs rašinį ,,Pas ruonius!”, kuriame turės atsispindėti ne tik ruonio(-ių)  aprašymas, bet ir patirti įspūdžiai, įgytos žinios, ugdyti įgūdžiai.

Atsisiųsti Pas ruonius

Integruota lietuvių k., IT ir fizinio aktyvumo pamoka SENOVĖS ŽENKLŲ KALBA

Kauno Jurgio Dobkevičiaus ir  Simono Daukanto progimnazijų mokiniais Vilniuje ieškos, išmaniaisiais įrenginiais fiksuos ir dirbdami grupėse savaip atkurs istorinius mūsų valstybės ženklus, aiškinsis senovės baltų ženklų reikšmes. Mokiniai taip pat dalyvaus edukacijose Valdovų rūmuose ir Bažnytinio paveldo muziejuje.

Atsisiųsti Senoves zenklai

 

Integruota biologijos ir lietuvių kalbos pamoka ŽMOGAUS IR GAMTOS RYŠYS LIETUVIŲ LITERATŪROS KŪRINIUOSE

Lietuvio ir gamtos ryšys ypatingas – jį integruotoje biologijos ir lietuvių k. pamokoje tyrinės Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos mokiniai. O kur geriausiai mokytis apie gamtą? Žinoma, gamtoje! Keliautojai lankysis Kazlų Rūdos miško muziejuje, keliaus pažintiniu taku, susipažins su miško augmenija ir gyvūnija. važiuodami pirmyn mokiniai taip pat perskaitys/prisimins kūrinių ištraukas, kuriose atsispindi žmogaus ir gamtos sąveika, o grįždami perskaitytų kūrinių etiudus suvaidins.

Atsisiųsti Gamta ir zmogus

Technologijų ir dailės pamoka ARCHITEKTŪRA. PAVELDAS IR REKONSTRUKCIJA | SPALVOTYRA

Rudeninis pasivaikščiojimas su Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos mokiniais po Pavilnį, ieškant praeities ir dabarties ženklų architektūroje.

Atsisiųsti Architektura ir rudens spalvos

Istorijos pamoka KAUNO ISTORIJA

Geriau vieną kartą gyvai pamatyti nei kelis kartus skaityti vadovėlį, ypač, jei kalbame apie Kauną! Į tokią kelionę ir susiruošė VGTU inžinerijos licėjaus septintokai.

Atsisiųsti Kauno istorija

Įdomių atradimų visiems!

Projektą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai