fbpx

Mokytojų dienos proga  „Renkuosi mokyti!“ ir „Lietuvos geležinkeliai” iniciatyva spalio 3 d. dalis mokytojų savo pamokas iš klasės perkėlė į traukinius. Keliaudami mokiniai dirbo grupėse, atliko užduotis, vėliau lankėsi muziejuose, edukacinėse veiklose, o grįždami rengė pristatymus. Iniciatyva „Traukiniu į pamoką!“ siekiama parodyti, kokia įdomi ir kūrybinga yra mokytojo profesija bei priminti, kad mokytis galime ne tik mokykloje ir klasėje. Savo pamokų idėjomis iniciatyvos dalyviai, „Renkuosi mokyti!“ mokytojai, dalinasi su visais kolegomis ir kiekvienu, kas norėtų šeimos išvyką su vaikais paversti įdomia edukacine veikla.

Integruota biologijos, matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros pamoka PAS RUONIUS!

Keliaudami į Lietuvos jūrų muziejų Klaipėdoje, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos moksleiviai bandys apskaičiuoti traukinio greitį ir sukurs draugams matematinę užduotį apie ruonius. Atvykę į muziejų, mokysis apie stuburinius ir bestuburius jūros gyvūnus ir pagal iš anksto aptartą gyvūno aprašymo planą rinks informaciją (užrašai popieriuje / e. užrašinėse, nuotraukos ar / ir vaizdo / garso įrašai). Grįždami atgal mokiniai kurs rašinį ,,Pas ruonius!”, kuriame turės atsispindėti ne tik ruonio(-ių)  aprašymas, bet ir patirti įspūdžiai, įgytos žinios, ugdyti įgūdžiai.

Atsisiųsti Pas ruonius

Integruota lietuvių k., IT ir fizinio aktyvumo pamoka SENOVĖS ŽENKLŲ KALBA

Kauno Jurgio Dobkevičiaus ir  Simono Daukanto progimnazijų mokiniais Vilniuje ieškos, išmaniaisiais įrenginiais fiksuos ir dirbdami grupėse savaip atkurs istorinius mūsų valstybės ženklus, aiškinsis senovės baltų ženklų reikšmes. Mokiniai taip pat dalyvaus edukacijose Valdovų rūmuose ir Bažnytinio paveldo muziejuje.

Atsisiųsti Senoves zenklai

 

Integruota biologijos ir lietuvių kalbos pamoka ŽMOGAUS IR GAMTOS RYŠYS LIETUVIŲ LITERATŪROS KŪRINIUOSE

Lietuvio ir gamtos ryšys ypatingas – jį integruotoje biologijos ir lietuvių k. pamokoje tyrinės Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos mokiniai. O kur geriausiai mokytis apie gamtą? Žinoma, gamtoje! Keliautojai lankysis Kazlų Rūdos miško muziejuje, keliaus pažintiniu taku, susipažins su miško augmenija ir gyvūnija. važiuodami pirmyn mokiniai taip pat perskaitys/prisimins kūrinių ištraukas, kuriose atsispindi žmogaus ir gamtos sąveika, o grįždami perskaitytų kūrinių etiudus suvaidins.

Atsisiųsti Gamta ir zmogus

Technologijų ir dailės pamoka ARCHITEKTŪRA. PAVELDAS IR REKONSTRUKCIJA | SPALVOTYRA

Rudeninis pasivaikščiojimas su Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos mokiniais po Pavilnį, ieškant praeities ir dabarties ženklų architektūroje.

Atsisiųsti Architektura ir rudens spalvos

Istorijos pamoka KAUNO ISTORIJA

Geriau vieną kartą gyvai pamatyti nei kelis kartus skaityti vadovėlį, ypač, jei kalbame apie Kauną! Į tokią kelionę ir susiruošė VGTU inžinerijos licėjaus septintokai.

Atsisiųsti Kauno istorija

Įdomių atradimų visiems!

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.