fbpx

Austėja Bukauskytė

Baigiantis bakalauro studijoms, išgirdau apie „Renkuosi mokyti“ programą, tačiau abejonės savimi nusvėrė norą dalyvauti. Studijuodama antrame magistrantūros kurse, vėl gaunu laišką, kviečiantį užpildyti anketą ir tapti programos mokytoju. Išnaršiusi visą programos puslapį, perskaičiusi dalyvavusių žmonių istorijas, nusprendžiau užpildyti anketą. Kodėl? Nes mano nuomone, mokytojo darbas yra labai prasmingas, tačiau mažai vertinamas. Todėl, kad tiek metų pati mokydamasi, galbūt susidariau nuomonę, koks yra geras mokymas, o koks nelabai. Todėl, jog pritariu projekto tikslams ir tikiuosi prisidėti prie jų įgyvendinimo.

Austėja baigė Taikomosios fizikos bakalauro ir Aplinkos ir cheminės fizikos magistrantūros studijas Vilniaus universitete. Prieš prisijungdama prie programos, dirbo inžiniere Fizinių ir technologijos mokslų centre didžiausioje mokslinių tyrimų įstaigoje Lietuvoje, vykdančioje unikalius mokslinius tyrimus ir technologinės plėtros darbus. 

  • Mokykla: Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija
  • Dalykas: fizika
  • Išsilavinimas: Taikomosios fizikos bakalauras, Aplinkos ir cheminės fizikos magistras

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.