fbpx

Aušra Juodvalkė

Laikas keliauti ten, kur dar tik skleidžiasi vaiko sparnai – į mokyklą, nes jei ne namai, tai ji yra ta vieta, kurioje jis įgauna gyvenimo įgūdžių pagrindus ir polėkį siekti daugiau. Noriu padėti vaikų sparnams skleistis ir tvirtėti, todėl renkuosi mokyti!“ – sako Aušra, būsima socialinių ir emocinių įgūdžių mokytoja.

Aušra daug laiko skiria saviugdai bei kūrybai – fotografijai, rašymui, muzikai. Pradėdama mokytojos kelionę, sau ir kitiems Aušra linki visuomet išlikti drąsiais, autentiškais ir niekada nepamiršti, kaip patys jautėmės mokykloje būdami vaikais. 

  • Mokykla: Anykščių Jono Biliūno gimnazija
  • Dalykas: socialinis emocinis ugdymas
  • Išsilavinimas: ekologinės biologijos bakalauras, Vilniaus universitetas; viešojo administravimo magistras, Mykolo Romerio universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.