fbpx

Aušra Degutytė

Aušra Degutytė

Aušra Degutytė

Man rūpi Lietuva ir čia gyvenantys žmonės. Švietimas – pamatinis valstybės elementas, o kiekviena klasė – miniatiūrinis visuomenės atspindys. Buvimas mokytoja suteikia galios visada būti su tais, kurie priekyje, t.y. vaikais, ir kartu su jais kurti tokią Lietuvą, kurią norime matyti.

Įkvepiantis mokytojas padeda atsiskleisti asmenybėms. Tikiu, jog kiekvienas žmogus iš prigimties yra galintis, gebantis atsiskleisti ir realizuoti save bent vienoje srityje. Įkvėpimas yra kibirkštis, reikalinga vidinei ugniai įžiebti, kad asmenybė suspindėtų pačiomis gražiausiomis spalvomis.

  • Mokykla: Vilniaus Žemynos gimnazija
  • Dalykas: Chemija

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.