fbpx

Aurelija Girdžiūnaitė

„Visada svajojau būti mokytoja, to galėtumėte paklausti mano pliušinių žaislų, kurie buvo mano pirmieji mokiniai. Geografijos studijas pirmiausia ir rinkausi su idėja toliau eiti mokytojauti, inspiruota aplinkos, kurioje augau ir mokiausi. Nors laiškas apie „Renkuosi mokyti!” programą įkrito į pašto dėžutę visai netikėtai, tačiau programos pagrindinė vizija tuoj pat surezonavo su mano įsitikinimais ir vertybėmis.”

Prieš pradedant mokytojos kelionę, sau ir kitiems, Aurelija linki – drąsiai ir ryžtingai veikti, bet taip pat mėgautis procesu.

 

Mokykla: Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija

Dalykas: geografija

Išsilavinimas: geografijos bakalauras, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.