fbpx

Augustinas Viselga

Augustinas Viselga

Augustinas Viselga

Ilgą laiką norėjau išbandyti mokytojo darbą, apjungiant jį su architektūra. Norėjau prisidėti tiek prie švietimo sistemos, tiek prie architektūros kaitos. Savanoriaudamas lituanistinėje mokykloje įsitikinau, kad galiu šį siekį įgyvendinti. Supratau, kad santykis su mokiniais, mokymo procesas ir jo metu pasiekti rezultatai man suteikia prasmės pojūtį. Galiausiai sužinojau apie „Renkuosi mokyti!“ programą. Priėmiau tai kaip galimybę mano norui tapti realybe ir pirmus žingsnius žengti ne vienam, o kartu su panašias vertybes turinčių žmonių bendruomene.

Prieš „Renkuosi mokyti!“, Augustino veiklos daugiausiai siejosi su architektūra: šioje srityje jis dirbo, dalyvavo įvairiuose projektuose. Visgi vieni svarbiausių ir įsimintiniausių įvykių buvo savanorystė ir keliavimo patirtis Argentinoje, kur lietuvių bendruomenę Augustinas mokė mūsų kalbos ir kultūros. Taip pat beveik metus jis praleido kaime, Žuvinto ežero gamtos apsuptyje.

  • Mokykla: Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija
  • Dalykas: technologijos
  • Išsilavinimas: baigtos architektūros bakalauro ir pastatų architektūros magistro studijos,Vilniaus dailės akademija

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.