fbpx

Augustė Baltrūnaitė

Baigiant mokslus, pandemijos užkluptame pasaulyje supratau, kad noriu įgalinti savo jėgas tiesiogiai ir dalintis bei padėti, todėl „Renkuosi mokyti!“ programa atrodė tam puiki vieta. Universitete gavau daugiau, nei gebėti kurti filmus ir statyti set’us: sklidinai pasipildžiau ir įsikvėpiau, o kai esi toks laimingas, belieka dalintis! Nusprendžiau, kad grįžti namolio ir eiti dirbti su vaikais yra geriausias žingsnis. Tai darydama ir noriu atnešti pokytį, kuris leistų vaikams save realizuoti, būti pastebėtiems, išgirstiems ir džiaugtis laiku mokykloje.

 

Prieš prisijungiant prie „Renkuosi mokyti!“ Augustė mokėsi Didžiosios Britanijos mažame miestelyje, menų universitete. Baigė kino mokslus, specializavosi kino dailėje ir dokumentikoje.

  • Mokykla: Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija
  • Dalykas: socialinių emocinių įgūdžių ugdymas
  • Išsilavinimas: baigtos filmų gamybos bakalauro studijos, Arts University Bournemouth

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.