fbpx

Sausio 30 d. 17:30 val. kviečiame į atvirą paskaitą „Kas motyvuoja vaiką mokytis?“

Dažnai manoma, kad geri mokymosi rezultatai ir motyvacija mokytis priklauso nuo gebėjimų ir įdedamų pastangų. Taip, šie veiksniai yra svarbūs, tačiau mokymuisi įtakos turi ir kiti psichologiniai veiksniai: galimybė patenkinti savo poreikius, pasitikėjimas savimi ir aplinkiniais, savęs vertinimas, gebėjimas išsikelti tikslus, mokėjimas pasirinkti ir prisiimti atsakomybę. Būtent tai, kokią įtaką šie psichologiniai veiksniai turi mokymuisi ir kalbėsime paskaitoje.

Lektorė – Aurelija Ananjevaitė, vaikų ir šeimos psichologė, „Renkuosi mokyti!“ programos alumnė, tinklaraščio www.harmoningasgyvenimas.lt kūrėja.

Susitikimo metu taip pat trumpai pristatysime programą „Renkuosi mokyti!“ ir papasakosime, kaip prie jos prisijungti, jei norite prisidėti prie pokyčių švietime.

Renginys nemokamas.

Savo dalyvavimą patvirtinkite registracija:   https://forms.gle/buvouKDLmpXN2D8e7

Vieta: Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, Gerlacho palėpė, Herkaus Manto g. 25

Lauksime Jūsų!

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.