fbpx

Asta Vainorė

Pamačiusi kvietimą dalyvauti programoje, nusprendžiau ignoruoti visas savo abejones ir pabandyti. Nes galbūt būsiu reikalinga, galbūt padėsiu augančiai kartai, galbūt tai bus ta vieta, kur aš galėsiu geriausiai realizuoti save. Jaučiu, kad turiu ką duoti vaikams, noriu dalintis savo patirtimi, savo žiniomis, tuo, kuo tikiu. 

Pedagoginis darbas, buvimas su vaikais visada buvo mano prioritetinė sritis. Auginu dvi dukras, kurios mokosi pradinėse klasėse, todėl matau mokyklinį gyvenimą iš labai arti, aktyviai dalyvauju klasės veiklose, kai reikia tėvų iniciatyvos. Matau mokytojas, kurios dirba nuoširdžiai, ir tai taip pat prisidėjo prie to, kad šiandien aš esu čia.

Prieš prisijungdama prie programos, Asta dirbo vadybinį darbą, kūrė rankų darbo gaminius, domisi kūryba, grafiniu dizainu, yra baigusi dailės mokyklą. 

  • Mokykla: Klaipėdos „Varpo“ gimnazija
  • Dalykas: lietuvių k.
  • Išsilavinimas: lietuvių filologija ir režisūra (bakalauras), kalbotyros magistras, Klaipėdos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.