fbpx

Artur Adam Markevič

Mėgstu mokyti ir bendrauti su vaikais bei jaunimu. Man patinka mūsų perspektyvų sankirta ir tai, kas galiausiai gimsta po visų diskusijų ir bendrų patyrimų. Tas nuostabos jausmas, kai gali stebėti žmogaus augančią asmenybę, jo svajones ir idealus, visada motyvuodavo mane būti ir veikti kartu su tuo žmogumi.  Bendromis jėgomis norėčiau kurti tokią mokyklą, kurioje vaikas pirmą kartą paragautų komandinio pastiprinimo, sukurtų mokslo ar verslo projektą, prisiimtų atsakomybę už renginį, išbandytų, kaip veikia politika, išmoktų mąstyti savaip bei diskutuoti gerbiant save ir kitus. Svajoju, kad pamoka būtų laikas, kada mokinys atranda savo poreikius, mokosi drąsos būti savimi ir džiaugiasi, turėdamas galimybę įgyti jam reikalingų žinių. Noriu tapti programos mokytoju, nes man rūpi, su kuo artimoje ateityje bendradarbiausiu kurdamas dabarties visuomenę ir rytojaus pasaulį.

Artur Vilniaus universitete baigė Visuomenės sveikatos bakalauro studijas, o Varšuvos universitete – bioetikos magistrantūrą. Savanoriavo hospise, dirbo vaikų ir jaunimo vadovu, organizavo bendruomeninius renginius. 

  • Mokykla: Vilniaus Šilo mokykla
  • Dalykas: Neformalusis ugdymas, etika, teatro būrelis

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.