fbpx

Mes augame kaip vieninga, kūrybinga, iniciatyvi, tolerantiška, atvira dialogui ir pokyčiams, skatinanti atsiskleisti bendruomenė.

Direktorius: Tomas Jankūnas

„Renkuosi mokyti!” mokytoja: Agnė Motiejūnė, neformalus ugdymas

Daugiau: www.antakalnioprogimnazija.vilnius.lm.lt

POKYČIO PROJEKTAS: P – POKALBIŲ ir PASIDALINIMO PATIRTIMI klubas

Planuojame įkurti mokytojų POKALBIŲ ir PASIDALINIMO PATIRTIMI klubą – „P3“, kurį sudarytų savanoriškai įsitraukiantys mokytojai.  Siekiamas rezultatas: bus dalinamasi aktyviais ir netradiciniais ugdymo(si) metodais, organizuojamos įvairesnės veiklos mokyklos bendruomenei. Mokytojai galės labiau pažinti kiekvieną mokinį ir bendradarbiauti jo sėkmės link.

Pagrindinės veiklos:

  1. Atvirų durų dienos renginys
  2. Patirčių dienos organizavimas
  3.  P3 klubo organizuojami aktyvių metodų taikymo mokymai
  4.  P3 klubo organizuojamas patirčių pasidalijimo renginys

 

Pokyčio poveikis mokiniams ir mokyklos bendruomenei

Aiškūs horizontalios lyderystės požymiai:

–    Sprendimus priima tie, kuriems tai reikšminga

–    Bus fiksuojami šiuolaikinės pamokos požymiai

–    Pastebima drąsa inicijuoti ir priimti sunkius sprendimus ir valia atkakliai veikti

Pokytis pamokos organizavime:

–    Perėjimas nuo mokymo prie mokymosi paradigmos

–    Netradicinės erdvės + prasmingas mokymasis

–   Aktyvių metodų taikymas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.