fbpx

Andrius Masys

„Renkuosi mokyti, nes tikiu, kad galiu padėti mokiniui pažinti save ir atrasti savo kelią“- teigia Andrius, būsimas lietuvių ir anglų kalbos mokytojas iš užsienio grįžusiems vaikams. Pastaruosius 17 metų Andrius gyveno ir dirbo Airijoje, kur buvo vienas iš lituanistinės mokyklėlės steigėjų.

Besirengdamas naujam startui Lietuvos mokykloje, Andrius linki sau ir kitiems sugebėti į pasaulį pažvelgti vaiko akimis.

 

Mokykla: Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija

Dalykas: anglų kalba ir lietuvių kalba iš užsienio grįžusiems vaikams

Išsilavinimas: psichologijos ir verslo administravimo bakalauras, LCC tarptautinis universitetas; kognityvinė ir elgesio terapija, Korko universitetinis koledžas bei įgytas anglų kalbos mokytojo sertifikatas.

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.