fbpx

Ana Gabrielė Sabancevaitė

Ana Gabrielė Sabancevaitė

Ana Gabrielė Sabancevaitė

Manau, jog mokykla turi esminį vaidmenį formuojant jauno žmogaus savivertę ir kompetencijas. Bendraudama su vaikais noriu skatinti jų savivertę bei kurti įgalinantį santykį, jog po truputį, bet nuosekliai jie atrastų savo unikalų potencialą kurti gėrį tiek savo asmeniniuose, tiek bendruomenės, tiek visuomenės santykiuose. 

Nepaisant galimybės dirbti įvairiose pasaulinėse organizacijose, širdies balsas mane traukia į Lietuvą ir būtent į Lietuvos mokyklą. Nuo mažens svajojau dirbti mokytoja. Iš tiesų, svajojau atidaryti mokyklą, kuri būtų prieinama visiems, kur vyrautų kūryba ir gamtos pažinimas, kur teigiamų santykių puoselėjimas su savimi, kitais ir aplinka būtų svarbesni už pažymį, kur kiekvienas vaikas jaustųsi saugiai. Galbūt mokyklos (kol kas) įkurti negaliu, bet esu įkvėpta „Renkuosi mokyti!“ puoselėti šią mokyklos koncepciją.

Ana Gabrielė šešerius metus dirbo įgyvendinant Darnaus vystymosi tikslus Jungtinių Tautų ir Europos Sąjungos institucijų kontekstuose. Ji yra koordinavusi skirtingus pilietinės visuomenės procesus Jungtinių Tautų Organizacijoje bei atlikusi stažuotę Europos Sąjungos Regioniniame Komitete. Taip pat Ana Gabrielė yra Jungtinių Tautų vaikų ir jaunimo grupės (UN MGCY) kontaktinis asmuo Europoje ir dviejų NVO steigėja – Urban Catalyst Lab, kuri veikia JAV, bei Andriaus Dručkaus Iniciatyva, veikianti Lietuvoje.

  • Mokykla: Klaipėdos „Varpo“ gimnazija
  • Dalykas: socialinių emocinių įgūdžių ugdymas
  • Išsilavinimas: baigtos politikos ir teisės bakalauro studijos, Amsterdam University College, laisvųjų menų magistro studijos, New York University

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.