fbpx

,,Šiame mokytojų kambaryje neįskaus galva, neteks raudonuoti dėl iškrėsto auklėtinių pokšto, nereiks veltis į kolegų šeimynines dramas ir romanus. Čia kviečiame dalinti tuo, kas iš tiesų galėtų būti naudinga, dirbant su vaiku ir dėl vaiko” – taip virtualų mokytojų kambarį pristato programos ,,Renkuosi mokyti!“ 6-osios kartos pedagogai.

Dvejus metus dirbę įvairiose Lietuvos mokyklose, jie kviečia dalintis gerąja pamokų planavimo, vedimo, klasės valdymo, kvalifikacijos tobulinimo(si) ir kita naudinga patirtimi savo sukurtoje įvairių mokomųjų dalykų naudingų išteklių platformoje ,,Mokytojų kambarys“.

Puslapio idėja gimė „iš reikalo“ per darbo mokykloje metus ne kartą patiems susidūrus su tokio puslapio poreikiu. Puslapis nėra baigtinis, jis bus nuolat pildomas bei taikomas prie visų poreikių.

Kviečiame ir jus nelaikyti savo pasiteisinusių metodų ir patarimų stalčiuje, o jais dalintis su visais šioje svetainėje. Taip pat lauksime ir jūsų pastebėjimų, komentarų ir siūlymų.

Puslapis: https://mokytojukambarys.wordpress.com/

Facebook puslapis puslapiui: https://www.facebook.com/mokytojukambarys/

Linkime prasmingo pasisvečiavimo kiek kitokiame mokytojų kambaryje!

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.