fbpx

Akvilė Andziukevičiūtė-Jankūnienė

Mokytojas – vienas svarbiausių žmonių bręstančios asmenybės gyvenime. Jis ne tik išmoko skaityti ir rašyti, daugybos lentelės ir geometrijos. Mokytojas turi išmokyti stebėti, mąstyti, kurti. Man pasisekė, aš tokį mokytoją radau. Deja, ne visiems pasisekė taip kaip man.

Ne kartą padėjau vaikams mokytis, teko pabuvoti tutoriumi universitete. Tada supratau, kad ne tik turiu kuo dalintis, bet ir moku dalintis. Gera buvo stebėti vaikus ir jaunuolius, nuoširdžiai besidžiaugiančius savo rezultatais. Gera buvo matyti, kaip grįžta jų pasitikėjimas savo jėgomis ir atsiranda dar didesnis noras sužinoti kažką naujo. Ir dar… Norėčiau, kad mokykla nebūtų tik įstaiga. Mokykla niekada nebus namais, tačiau tikiu, kad mokykla gali tapti užuovėja, grąžinančia pasitikėjimą ir norą eiti pirmyn. Tokios mokyklos negali sukurti ministerija ar valdžios atstovai, tokią ją kuria mokytojai ir mokiniai.

Akvilė yra puikus mokymosi visą gyvenimą pavyzdys – po finansų studijų ji nėrė į technologijas ir inžineriją ir šiuo metu studijuoja magistrantūroje. 

  • Mokykla: Kauno Veršvų gimnazija
  • Dalykas: technologijos
  • Išsilavinimas: inžinerinio projektavimo ir pramoninio dizaino bakalauras, gamybos inžinerijos magistrantūra, Kauno technologijos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.