fbpx

Agnė Poškienė

Apie šią programą jau žinojau ne vienerius metus, tačiau vis neišdrįsdavau užpildyti anketos, nes atrodė, jog dar nesu pasiruošusi, tačiau šiais metais jaučiuosi apsisprendusi dėl tolimesnio savo kelio. Ši programa atrodo puikus mediatorius tarp naujo mokytojo, mokyklos ir bendruomenės.
Norėčiau, jog per šią dviejų metų kelionę vaikai pajustų mokymosi džiaugsmą ir įsimylėtų istorijos mokslą!

Agnė dirbo bibliotekoje, laisvu laiku savanoriavo Vilniaus universiteto istorijos muziejuje.

  • Mokykla: Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla
  • Dalykas: istorija
  • Išsilavinimas: baigtos istorijos bakalauro ir magistrantūros studijos, Vilniaus Universitetas, baigtos laipsnio nesuteikiančios Mokyklos pedagogikos studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.