fbpx

Agnė Bosaitė

Mokytojo darbas mane traukė jau nuo vaikystės, o mokyti kitus – sena mano svajonė. Padėti mokiniui suprasti iki šiol sunkiai suprantamus dalykus, pačiam mokiniui pajusti, kad jis sugeba daugiau, kad su mokytojo pagalba gali pasiekti geresnių rezultatų ir mokymosi sėkmę – mane labiausiai motyvuoja ir įkvepia dirbti šį prasmingą darbą. 

Prisijungti prie programos mane paskatino noras mokyti kitaip bei prisidėti prie stiprios, vieningos komandos, galinčios vykdyti teisingus ir kryptingus pokyčius mokyklose. Tad galėdama būti „Renkuosi mokyti!“ programos dalimi ir taip padėti kuo daugiau vaikų tobulėti, jaučiuosi be galo laiminga ir reikalinga.

Agnė dirbo klientų aptarnavimo specialiste, vėliau mokytojavimo patirties įgijo dirbdama matematikos korepetitore. 

  • Mokykla: Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija
  • Dalykas: matematika
  • Išsilavinimas: baigtos matematikos bakalauro studijos, Vytauto Didžiojo universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.