fbpx

Lapkričio 8 d. pradėjome „Renkuosi mokyti!“ dešimtosios kartos dalyvių atranką. Atrankos anketą galite užpildyti čia. O jei iki apsisprendimo dalyvauti trūksta atsakymų į rūpimus klausimus, norite susipažinti su programos alumnais ir komanda, kviečiame į gyvus ir virtualius susitikimus! Pasižymėkite savo kalendoriuje:

Atvirų durų diena

Kas: pasirinkite tinkamą laiką ir užsukite pas mus į biurą – prie puodelio kavos ar arbatos atsakysime į visus jums rūpimus klausimus. Asmeninei konsultacijai galite REGISTRUOTIS ČIA
Kada: lapkričio 20 d. ir gruodžio 5 d., 10:00-18:00 val.
Kur: Mokyklų tobulinimo centras, Vilniaus g. 39, 226 kab. (Mokytojų namai)

Kava su…

Kas: susitikimai su kas kartą vis kitu „Renkuosi mokyti!“ programos dalyviu ar alumnu. Autentiškos istorijos, patirtys, sėkmės ir nesėkmės, asmeninio augimo istorijos ir motyvacija keisti bei keistis. Pirmajame susitikime lapkričio 30 d. išgirsite įspūdžius iš tarptautinių švietimo konferencijų Saudo Arabijoje ir Nepale, juos pristatys programos alumnai Alius Avčininkas, šiemet pelnęs Meilės Lukšienės premiją, ir Rita Urbonaitė bei projekto vadovė Skaistė Lazdauskaitė. REGISTRACIJA Į RENGINĮ
Kada: lapkričio 30 d., 17:30-18:30 val.
Kur: Mokyklų tobulinimo centras, Vilniaus g. 39, 226 kab. (Mokytojų namai)

Facebook live klausimų-atsakymų sesija

Kas: susidarykite klausimų sąrašą ir gaukite visus atsakymus neišėjus iš namų – tiesiog įsijunkite „Renkuosi mokyti!“ Facebook paskyrą.
Kada: gruodžio 3 d., 18:00 val.
Kur: „Renkuosi mokyti!“ Facebook paskyroje

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.