KANDIDATO ANKETA

Programa „Renkuosi mokyti!“ pritraukia motyvuotus, į pagalbą kitam orientuotus dalyvius, kurie dvejus metus dirba mokyklose ir padeda įgyvendinti programos viziją – kad vieną dieną kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo savo socialinės, kultūrinės ir ekonominės padėties, mokykloje jaustųsi gerbiamas ir vertinamas, kad galėtų atskleisti savo potencialą. Tu taip pat gali prisidėti prie šios vizijos įgyvendinimo – užpildyk Kandidato anketą ir prisijunk prie „Renkuosi mokyti!“ bendruomenės!

Informacija apie atranką:

 • Kandidato anketos pildymui prireiks 3-5 min.
 • Po automatinio patvirtinimo apie anketos gavimą, per 3 d.d. išsiųsime atsakymą, ar patekai į kitą etapą, kuriame atrinktus kandidatus kviesime pildyti Motyvacinę anketą.
 • Motyvacinės anketos pildymui turėsi 10 dienų.
 • Platesnę informaciją apie visus atrankos etapus bei Kandidato anketoje tikrinamus formaliuosius atrankos kriterijus rasi čia.
 • Plačiau susipažinti su tuo kaip veikia mūsų programa bei kaip atrodytų 2 metai programoje gali čia

Šios anketos pildymui skirti 3 terminai:

 • nuo lapkričio 6 d. iki gruodžio 18 d.
 • nuo gruodžio 19 d. iki sausio 15 d.
 • nuo sausio 16 d. iki vasario 19 d.

„Renkuosi mokyti!“ atrankos procesas pakankamai ilgas, tad kuo anksčiau užpildysi šią anketą, tuo greičiau gausi atsakymą, ar patekai į kitą atrankos etapą ir galėsi judėti toliau!

Pildydamas (-a) šią anketą išreiški susidomėjimą dalyvauti „Renkuosi mokyti!“ programos atrankoje, žemiau rasi pateiktus klausimus susijusius su Tavo kontaktine informacija, įgytu išsilavinimu bei profesine patirtimi. 

Jei pildant anketą kils klausimų, rašyk erika@renkuosimokyti.lt arba skambink +370 606 91 371. 


Programos organizatoriai garantuoja pateiktos informacijos konfidencialumą.
Patvirtiname, kad gauti asmens duomenys bus tvarkomi pagal asmens duomenų apsaugos įstatymus.

  Gyvenamoji vieta. Nurodykite miestą, o jeigu šiuo metu gyvenate užsienyje - ir valstybę)

  TaipNeŠiuo metu studijuoju

  TaipNe

  Sutinku*

  Paspausdami „Sutinku", patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad „Renkuosi mokyti!" programą įgyvendinanti VšĮ Mokyklų tobulinimo centras atrankos tikslais juos tvarkytų ir vienerius metus saugotų VšĮ Mokyklų tobulinimo centro privatumo politikoje nurodyta tvarka. Programa užtikrina Jūsų duomenų konfidencialumą. Plačiau susipažinti su VšĮ Mokyklų tobulinimo centro Duomenų tvarkymo politika galite čia.

   

  *Privalomi laukai.