fbpx

Kodėl aš esu su programa „Renkuosi mokyti!”? Lietuvos mokykloms ypatingai reikia motyvuotų, į pagalbą kitiems orientuotų, vaikus mokytis įkvėpti galinčių ir aktyviai švietimo bendruomenėje veikiančių mokytojų. Manau, kad „Renkuosi mokyti!” programa gali pasiūlyti terpę, kurioje gali būti rengiami tokie mokytojai. Mane žavi ir tai, kad kaskart sutikti/os „Renkuosi mokyti!“ dalyviai/ės yra smalsūs švietimo aktualijoms ir tokioms ateities švietimą apibūdinančiomis temomis, kaip įtrauktis, ugdymas antropocene, klimato kaita ir ugdymas. Tad esu dėkinga už kvietimą prisijungti į patariamąją valdybą ir pasitikėjimą, kad galiu prisidėti prie prasmingos šios programos misijos įgyvendinimo ir plėtros.

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.