fbpx

Kiekvienas mokykloje dėl socialinės padėties kentėjęs vaikas yra ne tik skaičius, aš pats su keliais iš jų mokiausi vienoje klasėje. Kad to nebūtų, kad mokykloje mokiniai ir mokytojai jaustųsi gerai, reikia keisti(s). ,,Renkuosi mokyti!” mano mokyklą pakeitė abejais keliais – ir su ,,Renkuosi mokyti!” mokytoja, ir su mokyklų pokyčio projektu. Duotuoju laiku matęs, kaip į gerą keitėsi, ir dar vis keičiasi, mano mokykla, tokio pokyčio linkiu visai Lietuvai. Ir kai sako, kad mokytojai iš pašaukimo išnyko, atsisuku į ,,Renkuosi mokyti!” ir suprantu, kad pašauktieji mokytojai keičia ne tik kelis vaikus, bet visą Lietuvą. Man pačiam eina ne paskutiniai metai mokykloje, tad, gal šiek tiek ir iš savanaudiškų priežasčių, trokštu pokyčio mokyklose, o šiandien jį daro ,,Renkuosi mokyti”. Prie to pokyčio stengsiuosi prisidėti ir aš, žvelgdamas į mokyklą iš vidaus, iš mokinio pozicijos.

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.