fbpx

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ kviečia paremti teigiamus pokyčius mokyklose, o pasaulinis tinklas „Teach for All“ Lietuvos žmonių investicijas į švietimą padvigubins. „Šalies ateitis prasideda klasėje, todėl kiekvieną eurą, skirtą švietimui traktuojame kaip investiciją, kuri tikrai atsipirks ateityje. Siekiame surinkti 15 000 eur, o tikslą įvykdžius, tokią pačią sumą skirs tarptautiniai donorai“, – iniciatyvą pristato projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ vadovė Skaistė Lazdauskaitė.

Gauta parama bus skirta projekto plėtrai – pritraukti ir atrinkti motyvuotus jaunus lyderius, kurie inicijuos pokyčius Lietuvos mokyklose, siekdami kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės ir džiaugsmo. „Deja, Lietuva UNICEF sudarytame vaikų gerovės indekse užima 27 vietą iš 29, didėja pasiekimų atotrūkis tarp besimokančiųjų didmiestyje ir regionuose, žemas mūsų mokinių pasiekimų lygis PISA reitinguose. Įkvepiantis mokytojas ir besikeičiančios mokyklų bendruomenės galėtų pagerinti situaciją“, – sprendimą nurodo S. Lazdauskaitė . Planuojama, kad 2018 m. rudenį mokyklose pradės dirbti 26 „Renkuosi mokyti!“ mokytojai, o 2019 m. – jų būtų jau 30 ir kiekvienais metais skaičius augtų. Programa taip pat padeda spręsti senstančių Lietuvos mokytojų krizę – tik mažiau nei 4% mokytojų yra jaunesni nei 30 metų ir net 65% mokytojų amžius siekia 45-60 metų.

Pasak portalo „Aukok.lt“ vadovės Ingos Langaitės, iniciatyvos, kai skiriama parama padvigubinama yra vis dar retas reiškinys mūsų šalyje. „Lietuviai jau yra įpratę prie tokių aukojimo skatinimo priemonių, kaip televiziniai paramos koncertai, raginimai pirkti tam tikras prekes, Gala vakarienės, labdaros aukcionai. Per visą portalo „Aukok.lt“ gyvavimo laiką renkama parama buvo dvigubinama tik vieną kartą, tačiau akcija buvo labai sėkminga ir pritraukė daugiau dėmesio nei įprastai“, – patirtimi dalinasi I. Langaitė. Pasak jos, šis būdas patrauklus, nes net ir mažiausia suma gali tapti svarbiu indėliu. Be to, tokia iniciatyva skatina ir pačias organizacijas aktyviau ieškoti paramos.

Paremti projektą „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ galite portale „Aukok.lt“:  https://www.aukok.lt/projektai/Renkuosi-mokyti.

Vilmanto Raupelio nuotr. / Kauno diena

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.