fbpx

Turėdama daug patirties, renkant ir vertinant verslo įmonių vadovus, labai gerai suprantu, kokią įtaką asmenybės ugdymui daro šeima ir mokykla, kaip gera mokykla, geras mokytojas gali daryti įtaką žmogaus karjerai. Mokytojas gali išskleisti sparnus, bet mokytojas gali juos ir nukirsti…

Labai džiaugiuosi ,,Renkuosi mokyti!“projekto pasiekimais ir planais, norisi, kad šis projektas dar reikšmingiau keistų švietimo sistemą Lietuvoje. Norisi, kad kiekvienas ,,Renkuosi mokyti!“ mokytojas užkrėstų geru virusu kuo daugiau mokyklų.

Tikiu, kad galiu pagelbėti ,,Renkuosi mokyti!“ komandai įgyvendinti ambicingus tikslus. Tikiu, kad norint ką nors pakeisti, reikia įdėti pastangų ir keisti.

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.