fbpx

Kristina Urbonienė

Tapti matematikos mokytoja Kristiną paskatino motinystė ir individualus darbas su mokiniais. Jo metu ji suprato, kad gali sudominti vaikus savo dėstomu dalyku, kuris kartais gali atrodyti sudėtingas ar neįveikiamas. Net jei ne kiekvienas vaikas taps matematiku, Kristina tiki, kad kiekvienas gali išsiugdyti kompetencijas praversiančias gyvenime.

Sau ir kitiems Kristina linki prisiminti, kad mokome mokinį, o ne dalyką! Motyvacijos, kantrybės ir daug kūrybiškų idėjų! 

 

Mokykla: Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos Prano Dovydaičio progimnazijos skyrius

Dalykas: matematika

Išsilavinimas: taikomosios matematikos bakalauras, Kauno technologijos universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.