fbpx

Emilija Musteikytė

Emilija Musteikytė

Emilija Musteikytė

Apie „Renkuosi mokyti!“ sužinojau dar mokykloje. Tačiau tuo metu man darbas mokykloje (nors ir labai savas) siejosi su edukologijos studijomis, o jos jokių gerų asociacijų nekėlė😊. Nepaisant to, studijos, ir vėliau darbas, man leido suprasti, kad esu beviltiškai įsitikinusi, jog pokytis prasideda nuo manęs. Kiekvienas mūsų kasdien atsikelia su milžinišku potencialu kurti ir keisti į gerą. 

„Renkuosi mokyti!“  mane vėl „susirado“, kai buvau pavargusi, nusivylusi ir žinojau, kad turiu sau nuoširdžiai atsakyti, ko noriu iš ateities. Programos vizija ir tikslai man pateikė atsakymus, o atranka tik dar labiau sustiprino pasitikėjimą savo sprendimu. Neįsivaizduoju kito vertybiškai stipresnio, profesionalesnio ir taip bendruomenę vertinančio kelio į mokyklą. Todėl – „Renkuosi mokyti!“.

Emilija prieš keletą metų baigė politikos mokslus ir daugiausiai dirbo viešosios politikos analitike ir lobiste.

  • Išsilavinimas: baigtos politikos mokslų bakalauro studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.