fbpx

Atsisiųsti atvirutę

Karantino metu pradėjome kalbėti apie #atradimus – pozityvias istorijas, kurias mokytojai ir mokiniai atrado net ir tokiomis sudėtingomis sąlygomis, kuomet aplink buvau daug nežinomybės ir chaoso. Mūsų „Facebook“ socialinėje paskyroje dalinomės istorijomis iš nuotolinio mokymosi kasdienybės, o jas iliustravo mūsų draugas, iliustruotojas Žilvinas Mažeikis.

Atslūgus pirmiesiems karantino siųstiems išbandymams, norisi išlaikyti tą pozityvumą ir nepamiršti nuostabių, įkvepiančių istorijų, todėl kviečiame prie jų kūrimo prisijungti kiekvieną. Mokslo ir žinių dienos proga sukūrėme simbolinę atvirutę. Ji ypatinga – atvirutėje esančius dienoraščio puslapius papildyti ir pabaigti sakinį galite Jūs patys. Juk visi turime kam norisi pasakyti šį tą gražaus – galbūt savo mokytojui, kolegai, mokiniui, mamai, tėčiui. Skleiskite pozityvumą!

Atvirutę galite atsisiųsti ir atsispausdinti patys paspaudus šią nuorodą.

Dienoraštyje įrašykite, už ką esate dėkingi žmogui, kuriam ją dovanojate, o kitoje pusėje galite pridėti palinkėjimą.

Gražios ir įkvepiančios mokslo metų pradžios!

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.