<< Liepa 2017 >>
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

tapk dalyviu

Šalies ateitis prasideda klasėje! Tapk „Renkuosi mokyti!“ mokytoju!

Ieškome aktyvių, iniciatyvių žmonių, norinčių išbandyti save dirbant patį prasmingiausią ir įdomiausią – mokytojo darbą. Kviečiame žmones, kurie nori dalintis ir tobulėti, prisiimti atsakomybę ir atnešti naujų idėjų. Ieškome žmonių, kuriems rūpi vaikai, jų kasdiena ir jų ateitis. Prisijunkite prie jaunų, iniciatyvių žmonių bendruomenės, kurioje yra vertinamas kūrybiškumas, entuziazmas ir profesionalumas.Dalyvių atranką vykdome kartu su partneriais - verslo konsultacijų bendrove „PRIMUM ESSE“.

Registracija į 2017 metų Renkuosi mokyti!atranką jau yra pasibaigusi.
Jei norite gauti informaciją, kuomet vėl prasidės registracija, kviečiame palikti savo kontaktus:
 
Kviečiame sekti mūsų naujienas   
Formaliuosius atrankos kriterijus ir dalyvių atrankos etapų eigą rasite žemiau šiame puslapyje. Kitus dažnai užduodamus klausimus apie „Renkuosi mokyti!“ atranką ir dalyvavimą programoje rasite čia. O jeigu neradote Jums rūpimų atsakymų, prašome kreiptis el. paštu.
 
„Atsimenu Baltijos Kelią. Atsimenu, kad išvažiavome anksti ryte, kokios didelės spūstys buvo, kokie visi buvo susijaudinę ir ryžtingi. Vėliau tokių intensyvių jausmų ir tokio stipraus ryžto VEIKTI niekada nebemačiau. Man „Renkuosi mokyti!“ yra galimybė vėl išgyventi visus tuos jausmus ir dar daugiau. Tai galimybė, užuot pasyviai stebėjus, atsistoti, išeiti iš bejėgės aukos vaidmens ir keisti pasaulį“, – Rita Urbonaitė-Krulikovska (RM2), dailės ir technologijų mokytoja.

Kodėl Tau verta tapti „Renkuosi mokyti!“dalyviu:

·         Turi unikalią galimybę 2 metus būti mokytoju – švietimo kūrėju ir pokyčių iniciatoriumi siekiant kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės ir džiaugsmo bei prisidėti prie sisteminių pokyčių švietime, politikoje ir visuomenėje.

Ar žinai, kad mokytojas priima daugiau sprendimų per vieną pamoką negu įmonės vadovas per visą dieną?

·         Geras startas Tavo lyderystės karjerai: po dvejų metų „Renkuosi mokyti!“ alumnai ne tik tęsia mokytojo darbą, bet ir įsteigia švietimo projektus, vadovauja mokykloms bei nevyriausybinėms iniciatyvoms, įkuria verslą.

·         Ne tik mokai kitus, bet ir mokaisi pats – tai Tavo intensyvus asmeninio tobulėjimo laikas. T.y. 400 akademinių valandų inovatyvių, kokybiškų, praktika paremtų mokymų, kryptingai ruošiančių šiuolaikinius pradedančiuosius mokytojus:

o   viešasis kalbėjimas,

o   nuoseklus ir tikslingas planavimas ir įgyvendinimas,

o   aktyvūs mokymosi metodai,

o   pedagogikos pagrindai,

o   švietimo sistemos analizė,

o   psichologinės žinios ir įgūdžių tobulinimas,

o   klasės valdymas,

o   bendradarbiavimas ir derybų menas (mokiniai, tėvai, mokytojai, administracija),

o   asmeninė lyderystė,

o   dalykinių žinių gilinimas,

o   projektų valdymas,

o   reflektyvus mokymasis.

NMVA audito išvada: „Renkuosi mokyti“ mokytojai, organizuodami ugdymą, sudaro geresnes sąlygas mokiniams būti aktyviais dalyviais pamokoje, atsakingais už mokymąsi nei kiti šalies mokytojai“

·         Pasirinkęs šį iššūkį esi su bendraminčiais:

o   esi RM8 kartos dalis – apie 15 bendražygių, su kuriais daliniesi savo patirtimi,

o   turi visapusišką profesinę ir pedagoginę pagalbą, mentorių mokykloje ir pedagoginį konsultantą,

o   prisijungi prie aktyvios „Renkuosi mokyti!“ bendruomenės: virš 100 „Renkuosi mokyti!“ dalyvių ir alumnų, būrį lektorių, organizatorių, partnerių ir rėmėjų, kartu siekiančių mokymosi sėkmės ir džiaugsmo kiekvienam vaikui.

·         Tampi pasaulinio tinklo Teach For All nariu ir turi galimybę keistis geriausia tarptautine praktika.

·         Per antruosius metus programoje gauni pagalbą įgyjant pedagogo kvalifikaciją viename iš Lietuvos universitetų.

Formalieji atrankos kriterijai kandidatams:

Programos „Renkuosi mokyti!“ atrankoje gali dalyvauti visi universitetus baigiantys arba baigę žmonės. Jie neprivalo būti pedagoginės krypties specialybių absolventai. Yra keletas formaliųjų kriterijų, kurių atitiktį tikriname pagal anketą Nr. 1:

  • Kandidatas yra įgijęs aukštąjį universitetinį išsilavinimą. Atrankoje gali dalyvauti ir paskutinio kurso studentai su sąlyga, kad universitetinio bakalauro laipsnį įgis iki darbo mokykloje pradžios (rugsėjo 1 d.).
  • Vienas iš pagrindinių „Renkuosi mokyti!“ tikslų yra į mokyklas pritraukti jaunus, neseniai studijas baigusius žmones, atitikti jaunų mokytojų poreikį mokyklose, todėl atrankoje gali dalyvauti asmenys iki 35 metų imtinai, t.y. 2017 m. atrankoje į aštuntąją „Renkuosi mokyti!“ kartą – gimę nuo 1982 m. sausio 1 d. imtinai.
  • Programoje gali dalyvauti pedagoginio darbo patirties neturintys arba ne daugiau nei vienerius metus mokytojais mokyklose dirbę asmenys. Šiuo atveju darbu mokykloje nelaikoma atliktos pedagoginės praktikos studijų metu ir įvairios savanoriškos veiklos ar neformalių veiklų vedimas mokykloje.
  • Pedagogo kvalifikacija nėra būtina, norint dalyvauti atrankoje. Tačiau jeigu ją jau esate įgijęs, taip pat galite dalyvauti.

Dalyvių atrankos etapai:

Atrankos etapas

Kaip tai vyksta

Laikas

Atrankos anketa Nr. 1

Šioje anketoje kandidatas pateikia informaciją apie savo išsilavinimą ir įvairiapusę patirtį. Atsakymą visi užpildžiusieji gauna per 10 darbo dienų. Kviečiame anketas pildyti atidžiai ir nuoširdžiai, konkursas dalyvauti programoje yra didelis.

Iki vasario 27 d.

Atrankos anketa Nr. 2

Šioje anketoje kandidatas pateikia informaciją apie savo kompetencijas, rašo atsakymus į kūrybinius ir analitinius klausimus.

Kvietimą pildyti anketą Nr. 2 el. laišku gauna tie kandidatai, kurie praeina pirmąjį atrankos etapą – anketą Nr. 1.

Iki kovo 20 d.

Užduotys grupėje ir simuliacinė pamoka

Šis atrankos etapas susideda iš dviejų dalių: užduočių grupėje ir kandidatų pravedamų 7 min. trukmės simuliacinių pamokų ir vyksta Vilniuje. Apie datas į šį etapą bei smulkesnę informaciją patenkantys kandidatai informuojami asmeniškai.

Balandžio - gegužės mėn.

Individualūs interviu

Šiame atrankos etape atrinkti kandidatai individualiai kviečiami atvykti į interviu Vilniuje.

Gegužės mėn.

Atrankos rezultatų paskelbimas

8-oji „Renkuosi mokyti!“ karta paskelbiama visuomenei Vilniuje vykstančiame renginyje.

Birželio pradžia-vidurys